KONST / Litografier / Färglitografi 14897063

nr 1489 7063

Hans Ekvall

(f. 1918), Sverige

Signerad, numrerad 35/60. Färglitografi, bildmått: 35x18cm, yttermått inklusive ram: 53x35cm

Hans Ekvall, född 1918 i Nora, svensk målare.

Utrop:

500 kr

Såld:

450 kr

måndag 12 september 2022
kl 18:30:24

Hans Ekvall

Läs mer om Hans Ekvall